İşlem yapılıyor, lütfen bekleyin...

Hizmette 10+ Yıl ve binlerce müşteri memnuniyeti... | %100 doğru kaynak | %100 memnuniyet | %100 mezuniyet |

Netsorular.com

ERZURUM ATA-AÖF'de öğrenim gördüğünüz bölümünüzü seçiniz

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ders Kaynaklarında %90'nın Üzerinde Başarı İle Hizmetinizdeyiz! 

ATA-AÖF ile ilgili, önceki yıllarda sorulmuş olan; çıkmış soruları, ders özetlerini ve çözümlü soruları sitemizde bulabilirsiniz. Bu kaynakların tamamı en güncel haliyle hazırlanmaktadır ve güncellemeler EFX Bilişim tarafından takip edilmektedir. Bu kaynaklarla ilgili; baskı, içerik ve gerekli açıklamaları kaynağın sağ üst köşesindeki mercek  işaretine tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

ATA-AÖF çıkmış sorular, üniversitenin kendi kaynaklarıdır, içeriklerinde herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır. Vize sınavları çıkmış sorularımızda daha önceki yıllarda sınavların online yapılmasından dolayı final ve bütünleme sınavları soru sayısına göre daha az ve 1 yıldan 4 yıla kadar mevcuttur. Diğer sınavların (final, bütünleme) erişilen tüm soruları ve cevapları kitapçık içerisinde mevcuttur. Sınavlarla ilgili kaç yıllık çıkmış soru olduğunu materyalin yanında bulunan parantez içinde ders ders görebilirsiniz. Ders özetleri ve çözümlü sorular üniversitenin kaynakları (kitap, değerlendirme ve çıkmış sorular) doğrultusunda alanında uzman kişilerce hazırlanmıştır. 

Önemli Not: 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ders kitaplarının yüklenmesiyle birlikte gerekli düzenlemeler ve güncellemeler yapılmıştır. Sistemizden; vize notları (1-7), final notları (8-14) ya da notların tamamını (1-14) sipariş verebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz kaynaklardaki başarı oranlarımız hakkında bilgi sahibi olmanız için isabetli soru sayılarımız GÜZ DÖNEMİ bölümünde yer almaktadır.

*** Materyallerimizi takım olarak (vize, final, bütünleme çıkmış sorular, özet ve çözümlü sorular) sipariş vermenizi öneririz. Ders özetlerinden kaçırmış olduğunuz soruları, çözümlü sorulardan, çözümlü sorulardan kaçırmış olduğunuz soruları, özet veya çıkmış sorulardan tamamlayabilirsiniz. Bu sayede sınavlarınızda %100 başarı yakalayabilirsiniz!

Yukarıya Git