İşlem yapılıyor, lütfen bekleyin...

Hizmette 10+ Yıl ve binlerce müşteri memnuniyeti... | %100 doğru kaynak | %100 memnuniyet | %100 mezuniyet |

Netsorular.com


Sıkça Sorulan Sorular

Siparişi Verdim. Kargo Ne Zaman Elime Ulaşır? Hangi Kargo İle Çalışıyorsunuz?

Ödeme ve Teslimat

Hafta içi saat 15:00’a kadar verilen siparişler yoğun dönemler harici aynı gün kargoların. Çok yoğun günlerde en geç bir sonraki gün kargoya teslim edilir. Kargolar Cumartesi öğleden sonra, Pazar günleri ve resmi tatillerde çalışmadığından, teslim süreleri ortalama 2-3 iş günüdür. Gönderilen Konya ilinden gönderilmektedir. Bulunduğunuz yer il/ilçe merkezi olması halinde yakın mesafeli illerde bazen ertesi iş günü teslim sağlanabiliyor. Teslimler kargo firması tarafından yapıldığından teslim süresinde iyileştirme, daha hızlı teslim ettirebilme gibi bir müdahalemiz maalesef yoktur. Ancak kargo teslimi ile yaşanılan her türlü sorununuzu tarafımıza iletmeniz halinde anlaşmalı olduğumuz şube ile iletişim kurarak en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

Şuanda Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo ile anlaşmalı çalışıyoruz. Bulunduğunuz yer köy/kasaba yada mobil alan diye tabir edilen, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan yada Yurtiçi Kargo şubesinin bulunmadığı bir bölgede ise, PTT Kargo ile gönderim sağlıyoruz. Bu durumu siparişiniz esnasında sizler de seçebilmektesiniz. PTT Kargo gönderilerin teslimleri bulunduğunuz bölgeye göre 3-4 iş gününü bulabilmektedir.

Birden Fazla Üniversite/Bölümden Sipariş Verebilir Miyim? Birden Fazla Takım İsteyebilir Miyim?

Sipariş Kaydı

Sitemizde sepet uygulaması mevcut olduğundan bir bölümde seçim yaptıktan sonra diğer üniversite ve bölümleri gezerek siparişinize eklemeler yapabilirsiniz.  Kaynağı seçtiğinizde otomatik olarak sepete 1 “bir” adet eklenmektedir. Şayet siparişinizde fazla adet yada 2-3 takım olsun gibi talepleriniz varsa, sipariş formunda yer alan açıklama kısmına bunları not yazabilirsiniz. Siparişinizde notunuz gereği düzeltmeler yapılır, müşteri temsilcimiz tarafından telefonla aranır ve son durum onayı alındıktan sonra siparişiniz kargoya teslim edilir.

Kitap Satışınız Var Mıdır?

Sipariş Kaydı

Sitemizde Eskişehir Anadolu Üniversitesi derslerinde ve “Diğer Sınavlar” bağlantısı altında KPSS, ALES, DGS gibi sınav kitapları satışımız mevcuttur. Bu kitaplar satışında yetkili olduğumuz bandrollü yayın kitaplarıdır.

Takım Siparişi Nedir? Fiyat Politikanız Nedir? Nasıl Hesaplanıyor?

Ödeme ve Teslimat

Dönem satırında bulunan “Takım Seç” ile seçilen kaynaklar, ders çalışmada en iyi faydasını göreceğiniz, daha pratik çalışabileceğiniz ve mutlaka başarı elde edeceğiniz kaynaklardır. Bunlar tarafımızca da tavsiye edilmektedir. Takım siparişlerinizde %90 üzeri başarıyı garanti ediyoruz.

Fiyat politikamız, içeriğin baskı maliyeti (dijital çıktı, kağıt, sayfa sayısı, telif ücreti gibi) ile orantılıdır. Piyasada “Tek Kitap” şeklinde satılan ve tüm derslere ait kaynakların bulunduğu ürünlerin daha ucuz olmasının nedeni, içeriğinin eksik ve kısaltılmış olması, hepsinin bir arada olması, ayrı ayrı ders kaynaklarına erişilememesi ve içeriklerin özel hazırlatılmış içerik değil toplama bilgilerle oluşturulmuş olmasıdır. Yıllarca verdiğimiz hizmet nedeniyle edindiğimiz tecrübe gereği en pratik çalışma şekli her ders için kaynakların ayrı ayrı basılı olması kanaatinde olduğumuzdan tek kitap şeklinde bir satış politikası izlememekteyiz. Fiyatların yüksekliği daha çok kârlılık güdümünden değil, kaynakları en düzgün şekilde sizlere ulaştırmak ve daha pratik çalışma imkanı sunmak adına maliyet farklılığından kaynaklanmaktadır. Maliyet düşürme amaçlı içerik eksiltme, birleştirme, kırpma, küçültme vb. işlemler yaparak asla daha fazla satış amacı gütmüyoruz; aksine sizlere kaynakları en faydalı şekilde ulaştırma amacındayız.

Soru Bankası ve Çözümlü Sorular Arasındaki Fark Nedir? Kaçar Soru Bulunmaktadır? İçeriği Kime Aittir?

Sipariş Kaydı

Soru Bankası içeriği sorular ve şıklardan olumakta, cevap anahtarı bulunmaktadır. Çözümlü sorular ise soru ve hemen altında cevabı yer almaktadır. Soru bankasında ders başı ortalama 150-200 soru, çözümlü sorularda ise ortalama 250-300 soru vardır. Her iki kitapçık hazırlanırken üniversite ders kitabı, sunumlar, çıkmış sorular ve ünite soruları ışığında, alanında uzman kişilerce hazırlanmıştır. Bu kaynaklarda sınavlardaki başarı oranı %90 ve üzerindedir ve müfredat değişikliklerinde kesinlikle güncellenmektedir.

Ders Özetleri Kaç Sayfadır? Baskı Ölçüleri Nedir?

Sipariş Kaydı

Ders özetleri her derse göre sayfa farklılığı göstermektedir. Özetler hazırlanırken bir sayfa standardı sağlanması yerine, gerekli ve yeterli bilginin yer almasına özen gösterilmiş ve bu doğrultuda hazırlanmıştır.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi dersleri 8 üniteden oluşmaktadır. Özet içerikleri ise 35-80 sayfa aralığında derse göre farklılık göstermektedir.

Erzurum Atatürk Üniversitesi ile İstanbul AUZEF dersleri 14’er üniteden oluşmaktadır. Bu nedenle özetler 70-80 sayfa aralığındadır. Bazı derslerde yoğun içeriğin bulunması nedeniyle 90-100 sayfalara ulaşan özetler vardır fakat baskı makinelerimiz 80 sayfa üzerinde baskıda ciltleme sorunu yaşatabildiğinden içerik azaltılmaksızın metin boyutları 1-2 punto düşürülerek 80 sayfa yapılmıştır. Bu yazı boyutu küçültmenin özetin okunmasında herhangi bir zorluk oluşturmamaktadır.

Ders özetleri A3 1. Hamur kağıda basılarak ortadan kırım ve çift zımba yapılmaktadır. Bu şekilde A4 kitapçık halinde satışa sunulmaktadır.

Siparişimi Teslim Aldım Fakat Derslerimde Güncelleme Oldu? Yeni İçerikleri Nasıl Alabilirim?

Sipariş Kaydı

Üniversiteler bazen dönem başlarında değişiklik yapabildiği gibi bazen dönem başladıktan sonra da değişiklikler yapabiliyor. Biz bu içerik güncellemelerini sürekli takip ediyoruz ve değişiklik olmasını müteakip yaklaşık 7-10 gün içerisinde içerik güncellemelerimizi tamamlıyoruz. Eğer güncelleme öncesinde herhangi bir siparişiniz varsa bunu kullandığımız otomasyon ile tespit edip, güncellenen kaynakları tekrar tarafınıza ücretsiz olarak gönderiyoruz. Bu güncellemenin farkına varıp bize bildirmenize gerek kalmamaktadır.

Siparişimi Nasıl Verebilirim? Ödemeyi Nasıl Yaparım ve Sisteme Nasıl Güvenmeliyim?

Ödeme ve Teslimat

Sitemizden 7/24 online sipariş veribilirsiniz yada 0332 350 2347 – 0541 320 2342 numaralı telefonlarla sipariş verebilirsiniz. Sipariş ödemesini Havale/EFT ile ödeyebileceğiniz gibi, kapıda nakit yada kapıda kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz. Kargo kuryesi adresinize geldiğinde kargo içeriğini kontrol ederek teslim alır ve ödemeyi yapabilirsiniz. Firmamız 12 yıldır bilişim ve eğitim sektöründe hizmet veren firmadır ve 2011 yılından bu yana Açıköğretim Fakültelerinin ders kaynaklarını online satışını yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin herhangi bir memnuniyetsizliği ve iade talepleri karşısında herhangi bir zorluk çıkartmıyoruz ve eksik/hatalı işlemleri ek bir ücret yansıtmadan gideriyor, iade ve değişim taleplerinizi asla geri çevirmiyoruz.

Çıkmış Sorular Kaç Yıllık Var? Hangi Derslerin Sorularını Bulabiliriz?

Sipariş Kaydı

Sitemizde Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Elazığ Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültelerinin geçmiş yıllarda yapılmış sınavlarda çıkan sınav soruları “Çıkmış Sorular” olarak satışa sunulmuştur. Çıkmış soru kitapçıklarımız her ders için ayrı ayrı düzenlenmiştir ve kitapçıklar arkasında düzenli ve %100 doğru cevap anahtarları mevcuttur. Dersin üniversitede sınavının yapıldığı tarihi itibari ile bütün sınav soruları kitapçık içerisinde mevcuttur. Dersin 2014 yılı itibariyle sınavı yapılmaya başlanmışsa 2014 yılından bu yana tüm soruları kitapçık içerisinde mevcuttur. Son 5 yılın 10 yılın soruları şeklinde bir açıklama kesinlikle aldatıcı olacaktır; kaldı ki 2014 yılında sınavı yapılmaya başlanılan bir dersin öncesine ilişkin çıkmış sorusunun bulunması mümkün değildir.

Sitemizde tüm derslerin çıkmış sınav sorularını bulabilirsiniz. Ancak özellikle Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde sorular artık genel olarak paylaşılmadığı için bazı yıl sorularına tarafımızca erişilmekte zorluk çekilmekte ve temin edilemeyebilinmektedir. Böyle durumlarda eksiklik olduğunu görmeniz halinde firmamız ile iletişime geçerek soruların tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul AUZEF’te ise çıkmış sorular ayrıca satışa sunulmamaktadır; çözümlü sorular kitapçığı içerisindeki sorularda çıkmış sınav soruları da bulunmaktadır.

Kitaplar/Kitapçıklar Fotokopi Mi? Okuma Zorluğu Çeker Miyiz?

Sipariş Kaydı

Sitemizde satışı yapılan üniversite kitapları ile diğer kaynak kitapçıkları dijital baskı makineleri ile hazırlanmaktadır. Küçük boy ders kitapları yazı boyutu 7-9 punto aralığındadır ve yarım sayfa (A5) boyutuna tekabül etmektedir. Onun haricindeki tüm kaynaklarımız A4 büyük boy şeklindedir. Büyük boy ders kitapları spiral helezon ciltli, küçük boy ders kitapları sol kısa kenardan zımbalı, diğer kitapçıklar ise ortadan zımbalı ve sınavlardaki soru kitapçıkları şeklindedir. Baskı kalitesinde ve okunmasında herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Üniversite ve Bölümünüzü seçtikten sonra listelenen ders kaynaklarının sağ üst köşesinde bulunan mercek işaretine bastığınızda kaynağa ilişkin basılı örneği görebilir, detaylı açıklamaları okuyabilir ve içerik örneğini görebilirsiniz.

Yukarıya Git